Каталог меблів

Доставка і оплата

Шановні клієнти!
У нашому інтернет-магазині aristomebli.com Ви можете оплатити замовлений товар кількома способами. При оформленні замовлення в «кошику», будь ласка виберіть зручний для Вас спосіб оплати. Прохання врахувати, що до обробки та відправки приймаються замовлення тільки по території України.

-Щоб оплатити товар банківським переказом, замовте товар і вкажіть адресу вашої електронної пошти. Ми надішлемо на нього рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку протягом двох днів (на цей час товар резервується).

Після оплати в банку гроші надійдуть на наш рахунок протягом 1-3 робочих днів (в залежності від графіка роботи банку).

Зверніть увагу, юридичні особи (представники ТОВ, ПАТ, ЗАТ, і т.д.) можуть отримати товар тільки за дорученням. Для ФОП довіреність потрібна, якщо товар забирає співробітник підприємства, а не сам підприємець.

Якщо у вас виникли проблеми чи питання про оплату безготівковим розрахунком телефонуйте:
+38 (097) 03-03-600 +38 (095) 31-90-997 +38 (098) 713-48-02

Готівковий розрахунок можливий при покупці в офісі.
Оплата приймається тільки в гривнях.

Вартість доставки розраховується виходячи з вартості обраного вами товару.

ДОСТАВКА

Наша компанія здійснює доставку товарів по Рівному та Україні. На Ваш вибір є кілька способів доставки замовлень з нашого інтернет-магазину aristomebli:

-  Нова Пошта — товари доставляються по Рівному і Україні за тарифами і в строки встановлені кур'єрською службою «Нова Пошта». Товари відправляються за методом доставки «Склад - Склад" або "Склад - Адреса». З тарифами та термінами доставки товарів «Нова Пошта» можна ознайомитись на сайті компанії www.novaposhta.ua. На доставку передаються узгоджені замовлення з покупцем про форму їх доставки і оплати.

- Делівері — основна місія, це надати компаніям доступ до максимально широкого спектру послуг, забезпечити для кожного клієнта, незалежно від розміру компанії та обсягу бізнесу, високі стандарти обслуговування. З тарифами та термінами доставки товарів «Делівері» можна ознайомитись на сайті компанії https://www.delivery-auto.com.ua/

Доставка здійснюється 5 днів на тиждень з понеділка по п'ятницю в проміжку з 14.00 до 18.00, конкретний час доставки менеджер узгоджує з Вами по телефону.

Доставка не провадиться у вихідні та святкові дні.