Каталог меблів

Ідеї для практичної кухні
Ідеї для практичної кухні

Поради від Арісто перед купівлею кухні

Щодня ми інтенсивно використовуємо кухню.  Проводимо тут найбільше часу, спілкуємося з сім”єю, приймаємо друзів, просто пьємо каву та радіємо життю. 

Тому важливо, щоб вона була не лише красивою, а й практичною. Багато років ми вивчаємо проектуємо та встановлюємо кухні в різних містах області та України. Тому добре вивчили потреби та звички користувачів кухонь . У нас постійно виникають нові ідеї, як зробити сучасну кухню ще функціональнішою. Нехай наша уява та досвід надихне Вас!

Як досягнути функціональності

Перш за все, потрібно врахувати три параметри функціональної кухні: простота, вдосталь корисного простору ,  легкість руху. Далі зверніть увагу на свої індивідуальні риси, як то зріст . Звернувши на це увагу, отримаєте кухню, яка підходить саме Вам! 

Проте, сучасна кухня- це складний і технологічний продукт. Врахувати всі технічні  нюанси та правильно зонувати простір можна лише з допомогою професійного проектувальника.

Центр меблів та інтер”єру Арісто пропонує безкоштовні професійні послуги по заміру та проектуванню кухні для наших клієнтів. Зверніться до професіоналів та позбавте себе лишніх турбот.

Ми чекаємо на вас 7 днів на тиждень за адресою :м.Рівне, вул. Грушевського, 16
Телефон для виклику дизайнера (097)03-30-600