Каталог меблів

Готуємося до виходу колекції меблів для ванних кімнат від Instyle.
Готуємося до виходу колекції меблів для ванних кімнат від Instyle.

Ванна, це друга після кухні, кімната по важливості та функціональності. 

Прочитавши багато літератури про сучасні тренди щодо дизайну ванної , відмітили собі ось такі важливі тренди✨

  • Марко тренд #1
  • Модне нині поняття wellness (спа, хороше самопочуття або навіть оздоровлення) - перш за все в нашій голові

Wellness був важливою тенденцією для кухонної та ванної промисловості, а також для нерухомості та нового будівництва.

  • Мікро-тренд: Дзен входить!

 Власники будинків сьогодні цінують спа-салони, які надихають.  Можливо, ви чули термін «догляд за собою», виражений частіше.  День у спа-центрі - це те, чого ми б хотіли всі вдома.  Відвідайте будинок будь-якої моделі, і там ви побачите такі функції, як дощові душові дошки, автономні миючі ванни та спеціальні обприскувачі для тіла в душі.

  • Мікро-тренд: Відкрита концепція

 Ми бачимо плаваючі суєти в модельних будинках нашої місцевості.  Візуально вони додають простору ванній кімнаті.  Вони можуть здатися, що вони забирають трохи місця для зберігання в порівнянні з традиційною суєтою, яка сягає підлоги.  Розумна система зберігання вирішить цю проблему.

 Ми бачимо більше відкритих показів концепцій.  Комбо з ванною та душем сьогодні є оновленням у багатьох модельних будинках.  Думаю, ця особливість стане загальною в найближчі кілька років.

  • Мікро-тренд: старі правила декорування вичерпані

 Сучасні тенденції дизайну ванної кімнати просуваються до ванної кімнати, яка вписується в декор решти будинку.  Кольорові поєднання, архітектурний дизайн та поєднання розкоші та затишку є більш особистими та індивідуальними.

 Хороша новина полягає в тому, що ви можете створити спа-ванну розслаблюючу ванну кімнату відповідно до власних смаків. Сьогодні власники будинків вимагають більшого вибору стилю, більшої елегантності та більшого вибору освітлення та світильників.

  • Мікро-тренд: природні елементи

 Природні та органічні матеріали, такі як натуральний камінь, бетон, пиломатеріали та брус, зростають у популярності.  Вагонка, що нагадує сауну 70-х років, але в оновленій версії спостерігаємо повернення.  У тренді з рештою будинку, дизайнери приносять у ванну кімнату плетені, кошики та природні матеріали, щоб покращити спа-центр.

  • Додайте до ванної плетені або дерев’яні предмети.  Є багато варіантів аксесуарів з деревини , зерна, бамбуку. Комбінація бетон / дерево зараз дуже модна.

 Натуральний камінь виглядає казково у ванній кімнаті.  Навіть галькова підлога в душі - чудовий дотик.  Якщо ви робите переробку ванної кімнати, розгляньте кам'яні стільниці.  Мармур хоч і дорогий - це класика, яка завжди в стилі і виглядає казково у потрібній ванній кімнаті. А стільниця з кварцу може мати візерунок мармуру, але бути значно практичнішою.

  • Макро-тренд №2: Технологія вдома у ванній кімнаті

 Зростання розумних домашніх товарів за останні кілька років є загальновідомим фактом.  Відповідно до американського дослідження тенденцій ванної кімнати в 2019 році, попит на технології ванних кімнат щороку збільшується протягом декількох років.  У 2018 році в чверть оновлень були включені розумні помічники, і майже 1 з 5 власників будинків обирають розумні варіанти освітлення.  Розумні технології у ванній кімнаті перейшли з елітного класу в основний.

 Модернізовані, високотехнологічні змішувачі, світлодіодне освітлення та вдосконалена електроніка користуються попитом, але не лише заради технології.  Власники будинків шукають більше контролю та зручності.  

Туалети з високими технологіями вже не просто розкіш.  Самоочищаються, самодезодоруючі туалети стають основними.  Функції туалету включають розкішні зручності, такі як підігріті сидіння, сидіння, що активуються рухом, та вбудовані нічні вогні стали поширеними.  (більше не сюрприз серед ночі, коли хтось підняв кришку вгору;)

  • Макро-тренд №3: Ефективність та зручність

 Технологія переходить на ефективність та зручність.  Багато хто з функцій розумного будинку, які ми хочемо у ванній кімнаті, додають нам ефективного та зручного досвіду, коли ми готуємось вранці або розслабляємось вночі.  Сьогодні ми можемо налаштувати будь-яку функцію.

  • Кольори ванної кімнати на 2020 рік

 Ці кольори, здається, в цей час швидко впадають і не сприймають користі.  Кожна компанія з фарбою виходить з "кольором року" ... і кожен новий рік ви не в стилі!  За даними House Beautiful, загальна тенденція протягом кількох років рухається до сміливіших і насиченіших кольорів у ванній кімнаті.  Ванна кімната - прекрасне місце, щоб спробувати новий колір стін.  Якщо вам це не сподобається, ви можете легко пофарбувати його знову.

 Чорні ванні кімнати цього року дуже модні, але будьте обережні… знайдіть дизайнера, який допоможе вам зняти його.  Якщо ви любите спробувати нові речі, почніть з порохової кімнати.  Ви можете зробити драматичну заяву на невеликому просторі за допомогою декількох кричущих шпалер та аксесуарів.