Eichholtz - елітні дизайнерські меблі, світильники і аксесуари

У Вас є можливість  відвідати всесвітньо відому компанію елітних дизайнерських меблів, світильників і аксесуарів Eichholtz!
Віртуальний тур 360 допоможе Вам очима доторкнутися до розкоші.

За довгі роки компанія Eichholtz перетворилася в одну з найвідоміших і шанованих у світі оптових компаній з продажу елітної дизайнерської меблів, світильників і аксесуарів. Багато з першокласних предметів меблів є сучасними інтерпретаціями чудових антикварних творів.

Компанія також займається адаптацією безцінних творінь традиційних ремесел до стандартів розкоші сьогоднішнього дня. Пишається тим, що створюємо предмети неперевершеної краси, які перевершують найвищі стандарти з точки зору дизайну, якості та довговічності.

Як це працює?

З точки зору технології та користувацького досвіду віртуальний тур 360 ° в деякій мірі схожий на Перегляд вулиць Google. Ця нова технологія є ідеальним інструментом, який дозволяє надихати вас і надавати вам необхідну інформацію в будь-який зручний для вас час. Це також приголомшливий спосіб ознайомитися з усією колекцією Eichholtz.


                                                                                 

Сьогодні бренд є синонімом розкоші. Прагне постійно надихати індустрію дизайну великою колекцією, яка включає предмети в різних знаменитих стилях оформлення інтер'єрів. Магазин відомий як саме стильне місце для придбання розкішних предметів інтер'єру.


Eichholtz

Коментарі
Схожі статті
04.09.2020
Ідеї для практичної кухні
Ідеї для практичної кухні
Щодня ми інтенсивно використовуємо кухню.  Проводимо тут найбільше часу, спілкуємося з сім”єю, приймаємо друзів, просто пьємо каву та радіємо життю...
04.09.2020
Як обрати диван
Як обрати диван
При виборі дивану, доволі таки, часто звертають увагу тільки на зовнішній вигляд виробу, але для того, щоб в процесі використання він не розчарував, потрібно....
05.05.2021
Тренди дизайну інтер’єру у 2021 році
Тренди дизайну інтер’єру у 2021 році
Давайте розберемося, які ж тренди дизайну інтер’єру у 2021 році актуальні?..