Каталог меблів

Люстра Grok Alive

rating
Ціну уточнюйте
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності


Доставка і оплата

Самовивіз

з нашого складу (м. Рівне) - безкоштовно.

з служби доставки - по тарифам перевізника.

Адресная доставка

Кур'єром - по тарифам перевізника.

Оплата/Накладений платіж

Сумма передплати оговорюється в індивідуальному порядку.

Занесення і збір

Занесення і збір меблів у ціну товара не входят.

Гарантія

Гарантії від виробника.
Повернення/обмін товару на протязі 14 днів.
Якщо товар індивідуальний - не підлягає обміну та поверненню.

Grok був створений в 1998 році, засновники бренду зробили прив'язку до сучасної лінійки продуктів, яка буде декорувати і будувати простір через привабливий дизайн і взаємодію між їх світлом і оточуючим світлом. Компанія прямує ідеєю, що є світло і світильники, які чудово підходять для кожної кімнати, кожного виду діяльності та кожної людини. Отже, проектування правильного світильника викликає бажання створити таке освітлення, яке буде вносити в життя всіх наших клієнтів абсолютно фундаментальний відбиток. Світло - це емоція. Воно має здатність впливати на наш фізичний і емоційний комфорт.

Поява світлодіодних технологій в світі світла - викликало революцію. Компанія Grok вибирає першокласні діоди від кращих світових виробників і через їх високу хроматичну продуктивність пропонує більш яскраві, більш інтенсивні, більш чисті та більш глибокі кольори. Вони також забезпечують більш тривалий термін служби, зменшують споживання електроенергії, характеризуються великою універсальністю.

Компанія Grok шукає інноваційні концепції, ідеї та напрямки, щоб створювати унікальні твори з індивідуальністю для кожного клієнта і кожного простору. Усі співробітники компанії працюють на досягнення досконалості в усьому, що вони роблять, немає жодного аспекту дизайну або якості матеріалу, який залишають на волю випадку.

Grok є частиною групи LEDS-C4, яка понад 40 років займається проектуванням і виробництвом освітлювальної продукції для проектів внутрішнього і зовнішнього дизайну. Більше чотирьох десятиліть компанія пропонує інновації та послуги вищої якості. LEDS-C4 - команда з більш ніж 330 професіоналів, які твердо вірять в перевагу і високі досягнення своєї роботи.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук