0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 $ 

Про нас

Ласкаво просимо до інтернет-магазину Aristomebli!

 

Aristomebli - молодий та новий проект компанії Арісто . Наша команда приділяє багато часу дизайну і якості товарів, пропонуючи не просто хороший продукт, але і краще співвідношення ціни, якості та сервісу.

Ми стежимо за сучасними тенденціями індустрії меблів. Щороку відвідуємо світові меблеві виставки аби ви також могли насолоджуватися європейським дизайном та завжди бути в тренді.

Меблі від Aristomebli призначені для створення в інтер'єрі дому або офісу стильного простору, а також для забезпечення сегмента HORECA надійними і якісними виробами в сучасному стилі. Наступний наш напрямок діяльності – меблі в стилі артдеко.  Свіжі, яскраві та ,як завжди, новітні та неймовірно красиві.

В основі політики Aristomebli лежать три прості бажання, які хоче задовольнити кожен покупець меблів і предметів інтер'єру, а саме:

  • Отримати якісний дизайнерський продукт.

  • Доступна вартість.

  • Оперативна доставка і високий рівень сервісу як до, так і після здійснення покупки.


Наш шоу-рум та офіс знаходиться за адресою Рівне, вул. Грушевського, 16 . Шоу-рум - це великий та  яскравий простір , де є можливість втілити ваші ідеї облаштування інтер'єру. Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам підібрати стільці, столи і світильники для квартири, будинку, офісу, ресторану, готелю, салону краси або бутіка. 

Пропонуємо готові інтер'єрні рішення з декором, освітленням та килимами.

Проконсультуватися з питань придбання всіх предметів інтер'єру Ви можете за телефонами:

 (098)713-48-02,  (096)044-80-85