Каталог меблів

Гарантія та Умови повернення

На які вироби надається гарантія?

На товари, куплені у нас в інтернет-магазині, гарантію надає виробник.

Гарантія виробника становить не менше 12 міс.


Приймання товару покупцем

При отриманні замовлення уважно перевірте його, будь ласка: огляньте зовнішній вигляд на предмет відповідності привезеного товару замовленому і відсутність пошкоджень, а також перевірте комплектацію. Перевірку рекомендується здійснювати, акуратно розкриваючи упаковку, а також наявність комплектуючої фурнітури.

Увага! Пам'ятайте, що після того, як ви перевірили й прийняли товар, претензії до зовнішнього вигляду виробу і комплектації не приймаються і позбавляють Покупця права в подальшому на них посилатися. Тому будьте уважні, особливо якщо збираєтеся провести збірку самостійно. Важливо зберігати маркування (етикетки), все плівки, пакети і коробки 14 днів після покупки!

Важливо: приймаємо меблі тільки якщо вони НЕ збиралися!


Які категорії товару можна повернути?

Ви можете повернути товар належної якості, куплений в нашому інтернет-магазині протягом 14 днів з моменту покупки товару. Поверненню підлягають стільці, крісла, табурети, столи, світильники, стелажі, комоди, тумби, рейли. Повернення товару проводиться ТІЛЬКИ в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, упаковка, а також товарний або касовий чек, що підтверджує покупку в нашому інтернет-магазині. Товар не повинен мати сліди використання або збірки (якщо це передбачено конструкцією). Якщо товар був придбаний з платної доставкою, то при поверненні товару вартість доставки не повертається.

Матраци й меблі відповідної якості, виготовлені за індивідуальними параметрами (у тому числі кухні, шафи, інші корпусні меблі, мякі меблі під розмір замовника та в тканині, обраній замовником, поверненню або обміну не підлягають. Матраци у вакуумній упаковці відповідної якості після відкриття упаковки поверненню або обміну не підлягають з причини втрати товарного вигляду.

Гроші за надані послуги (збирання меблів, доставка, підйом на поверх) поверненню не підлягають. Доставка товару від споживача назад продавцю не входить в обов’язки останнього.


Терміни, умови та порядок повернення товару належної якості

Товар належної якості (тобто той, що не має дефектів, не використовувався, не був зібраний і зі збереженням всієї заводської упаковки) можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки. Умови повернення товару вказані в попередньому пункті.

Порядок повернення:

  • - Покупець зв'язується з нашим менеджером за телефонами (098)713-48-02 або пише email на адресу mebliaristo@ukr.net з темою "Повернення"
  • - Після підтвердження менеджером в телефонному або електронному вигляді можливості повернення, Покупець самостійно привозить товар на склад Aristo в м. Рівне (вул. Грушевського,16) або відправляє замовлення перевізником (Нова пошта) своїм коштом на адресу складу.
  • - Комірник перевіряє товар належної якості й приймає його, якщо дотримані всі умови повернення
  • - Гроші за замовлення повертаються Покупцеві протягом 5 банківських днів за безготівковим розрахунком (на банківську карту) або готівкою (якщо Покупець платив готівкою, адреса отримання грошей м.Рівне, вул. Грушевського,16) за вирахуванням витрат на доставку та збирання!


Терміни, умови та порядок повернення товару неналежної якості

Товар неналежної якості (тобто має заводські дефекти, які не використовувалися і зі збереженням всієї заводської упаковки) можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки. Якщо заводський дефект був виявлений після 14 днів, протягом 12 міс гарантійного терміну, інтернет-магазин Aristomebli проводить заміну на товар належної якості.

Порядок повернення:

  • - Покупець зв'язується з нашим менеджером за телефонами (098) 713-48-02,  або пише email на електронну адресу mebliaristo@ukr.net з темою "Повернення".
  • - Після підтвердження менеджером в телефонному або електронному вигляді можливості повернення, Покупець самостійно привозить товар на склад  в м.Рівне (вул. Грушевського,16) або відправляє замовлення перевізником (Нова пошта) за рахунок інтернет-магазину на адресу складу.
  • - Інтернет-магазин робить заміну бракованого або некомплектного товару протягом 5 робочих днів і здійснює повторну доставку за рахунок компанії.
  • - У разі, якщо Покупець відмовляється від даної моделі зовсім чи немає товару на заміну, гроші за замовлення повертаються Покупцеві протягом 5 банківських днів за безготівковим розрахунком (на банківську карту) або готівкою (якщо Покупець платив готівкою, адреса отримання готівки м. Рівне, вул. Грушевського,16.)


В яких випадках повернення товару не здійснюється?

Якщо при розгляді Вашої вимоги щодо повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, збирався, має дефекти, тріщини, подряпини, відколи, механічні ушкодження, що виникли в результаті експлуатації (за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін / повернення проведений не буде. Також не можна повернути товар, який був виготовлений за індивідуальним замовленням (тобто розмір, колір або матеріал виготовлення відрізняється від стандартної моделі). Про це Покупець попереджається заздалегідь, при розміщенні замовлення на виготовлення меблів.

Чи здійснюєте ви ремонт меблів або заміну комплектуючих?

Так, у нас є деякі комплектуючі для заміни (коліщатка, заглушки для ніжок), але повноцінний ремонт меблів ми не робимо.